Loading

Преподаватели судомеханической специальности

Артюх Максим Витальевич

Артюх Максим Витальевич - заведующий судомеханическим отделением

Кучеренко мктф

Кучеренко С.Б. - ответственный за воспитательно - правовую работу

Кудинов С.Н.

Кудинов С.Н. - председатель цикловой комиссии специальных дисциплин

Азаров мктф

Азаров С.А. - преподаватель "Электротехники и электроники"

Батуринец А.Н.

Батуринец А.Н. - Завідуючий лабораторією «Автоматики та суднової холодильної техніки».

Мовчан Татьяна Валерьевна

Мовчан Татьяна Валерьевна - преподаватель "ТУС"

Бытко Виктор Дмитриевич

Бытко Виктор Дмитриевич - заведующий лабораторией "Судовых энергетических установок". Преподователь специальных дисциплин "Судоремонт"

Франчук Игорь Владимирович

Франчук Игорь Владимирови - преподаватель специальных дисциплин "Эксплуатация судовых дизельных установок"

Глазков Вячеслав Андреевич

Глазков Вячеслав Андреевич - преподаватель специальных дисциплин "Судовые турбинные установки"

Лабунец Владимир Анатольевич

Лабунец Владимир Анатольевич - преподаватель специальных дисциплин "Судовые вспомогательные механизмы и их эксплуатация"

Людницкий Константин Владимирович

Людницкий Константин Владимирович - преподаватель специальных дисциплин "Эксплуатация судовых технических средств судов специализированного флота"

Данилов О.М.

Данилов О.М. - преподаватель специальных дисциплин "Основы охраны труда"

Черкесов-Цибизов С.А.

Черкесов-Цибизов С.А. - преподаватель специальных дисциплин "Судовые котельные установки и их эксплуатация"

Волк В.Ф.

Волк В.Ф. - преподаватель специальных дисциплин "Судовые энергитические установки"

 

Календарь

«    Апрель 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

План основних організаційних заходів

 

Вересень

Свято 1 Вересня.

- Проведення урочистого шикування і мітингу, присвяченого початку навчального року

День здоров'я.

 - Проведення регати;

- Проведення спортивних змагань;

- Проведення концерту художньої самодіяльності коледжу

Посвячення у курсанти.

- мітинг

- посвячення, вручення погон і залікових книжок.

  Проходження урочистим маршем вул. Успенська - Уч. Корпус 1 курсу - Морвокзал

 

Жовтень

 Спортивні змагання «Козацькі ігри»

 

День коледжу, посвячення в старшини.

- Урочистий марш курсантів вулицями міста до Приморського бульвару

- Урочистий мітинг

- Нагородження курсантів і співробітників коледжу

- Посвячення в старшини

 

Листопад

Урочисті заходи з вшанування пам'яті жертв Голодомору:

- Мітинг;

- Участь у міських заходах.

Святкування Міжнародного дня студента:

- Концерт художньої самодіяльності коледжу

- Конкурс відеофільмів серед спеціальностей.

 

Грудень

Тиждень спеціальності "Будівництво гідротехнічних споруд"
День Збройних Сил України.

- Урочисте шикування з нагоди Дня Збройних Сил України.

- Нагородження працівників коледжу - ветеранів ЗСУ

- Випуск електронних газет.

Тиждень благодійності до дня святого Миколая

 

Січень

Тиждень спеціальності "Судноводіння"
Урочисті заходи присвячені Дню Соборності України.
Святкування Дня Тетяни

 

Лютий

Тиждень спеціальності "Експлуатація електрообладнання і автоматики суден"

 

Березень

Тиждень спеціальності "Експлуатація суднових енергетичних установок"
Святкування міжнародного жіночого дня.
Місяць олімпіад

 

Квітень

Спартакіада коледжу
Конкурс відеокліпів (1-й курс)
День звільнення Одеси від німецько-фашистських загарбників. .

- Урочистий марш курсантів вулицями міста до площі 10 квітня

- Урочистий мітинг

- Нагородження курсантів і викладачів коледжу

- Покладання квітів

- Вшанування ветеранів війни

Спортивні змагання «Козацькі розваги»
Курсансткій бал (1-й курс)

 

Травень

День Перемоги

  - Урочисте шикування на плацу коледжу

  - Проведення мітингу, присвяченого Дню Перемоги.

  - Проходження урочистим маршем Головний корпус (вул. Маразлієвська)  - Пам'ятник Невідомому Матросу (парк Шевченка Т.Г.)

- Покладання квітів.

День здоров'я

- Урочисте шикування День Здоров'я;

- Проведення регати;

- Проведення спортивних змагань;

- Проведення концерту художньої самодіяльності коледжу

 

Червень

Випуск 1 курсу.

- Урочистий марш курсантів 1 курсу ул.Успенька - до меморіалу ЧМП (парк ім. Шевченка)

- Мітинг

 

Липень

Випуск молодших спеціалістів

- Урочисте шикування на морському вокзалі;

- Мітинг

- Урочистий марш

- Вручення дипломів

Участь в урочистих заходах, присвячених дню ВМС України

Счетчик

Рейтинг@Mail.ru

Design byVernon Studio